Teambuilding gry

«Aby wygrać, trzeba przede wszystkim grać»
Albert Einstein
Gry teambuildingowe są liczne i różnorodne. Nie ma więc jednego systemu ich klasyfikacji. Przedstawione zostaną tutaj niektóre z najbardziej skutecznych i popularnych typów tych gier.

"Mind and Fun" gry

Gdzieś pomyśleć a gdzieś się pobawićWspaniała różnorodność gier polega na tym, że niektóre są zaprojektowane dla zręczności, niektóre dla sprytu, a niektóre dla poważnego planowania strategicznego.

Drużyny przydzielają swoich zawodników do różnych typów gier, na podstawie ich predyspozycji i wyników meczów.

Taktyka może się zmienić w trakcie trwania turnieju. Ważne są zarówno indywidualne zdolności poszczególnych członków zespołu, jak i ogólne planowanie ich działań.

Zdjęcia "Mind and Fun" gry

Reakcja łańcuchowa

Każdy zespół przygotowuje swój segment toru. Następnie wszystkie zespoły wymyślają, jak połączyć swoje segmenty z segmentami innych zespołów. Następnie należy wystrzelić balon w jak najmniejszej liczbie prób, tak aby pokonał całą drogę bez zatrzymywania się.
To właśnie wtedy, w team buildingu, wysiłki poszczególnych zespołów zdecydowanie sumują się w jeden ogólny wynik.

Inteligentne teambuilding

Quiz teambuilding to świetna opcja na budowanie zespołu, gdy już zdecydujesz
że zwykłe restauracyjne obchody pamiętnych dat w twojej firmie są dla wszystkich nudne.
Impreza składa się zazwyczaj z dwóch bloków "Quiz" i jednego bloku "Co? Gdzie? Kiedy?" i przebiega bez przerwy od napojów i jedzenia na stole ;-)

Budowanie zespołu z kartonu

Tekturowy team building ma wiele odmian. Poniżej krótko opisujemy najpopularniejsze trzy z nich.

1

Teambuilding «Budowa łodzi»

Ten rodzaj team buildingu również ma swoje warianty w zależności od tego, czy zespoły otrzymują potrzebne materiały budowlane od razu, czy dopiero po wykonaniu określonych zadań. Ale efekt końcowy jest zawsze taki sam - w łódkach z kartonu będą pływać ludzie, a nawet będą rywalizować, czyja łódka będzie szybsza)

2

Teambuilding «Most do przyszłości»

W przeciwieństwie do poprzedniej imprezy integracyjnej, wszystkie zespoły będą musiały ściśle ze sobą współpracować, gdyż będą musiały wspólnie stworzyć coś, w czym nawet jeden słaby element może pogorszyć całą konstrukcję.
Zespoły ustalają wymiary bloków i ich format, sposób łączenia oraz to, kto zbuduje moduły podejścia i wyjścia.
Umowy te są ważne zarówno na początku, jak i podczas całego procesu budowlanego.
Efekt końcowy jest testowany przez pojazd, który musi przejechać przez cały most, nie ulegając nigdzie awarii. Most musi również wytrzymać wszystkich uczestników

3

Teambuilding "Kartonowe miasto"

Teambuilding podczas której wyobraźnia uczestniczących w niej zespołów może szaleć. Zbuduj swoje własne miasto-marzenia, uzasadniając następnie wszystkie zalety swojego «projektu stulecia».

Zarezerwuj grę teambuilding

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, wyślij formularz zgłoszeniowy z danymi kontaktowymi. Jeśli chcesz uzyskać ceny, wypełnij również pozostałe informacje.
Nazwa
Telefon
E-mail
Data wydarzenia
Liczba uczestników
Lokalizacja
Dodatkowe wnioski
Klikając przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz akceptujesz Politykę prywatności.
Teambuilding w dowolnym miejscu na świecie
info@gooda-boom.com