Program teambuilding
«3 w 1»

«Nikt z nas nie jest mądrzejszy od wszystkich razem»
Ken Blanchard
Program teambuilding «3 w 1» to opracowanie, które obejmuje wiele doświadczeń w budowaniu zespołów.
Po pierwsze, istnieje bardzo szeroka lista zadań, które będą pasować do całego zespołu, bez względu na jego różnorodność, od wytrwałego logistyka do starszego księgowego. Po drugie, oprócz zadań lokalnych jest jeszcze ogólna strategia i planowanie, którego nie ma praktycznie żaden inny program teambuildingowy. To właśnie w takich warunkach lider może się sprawdzić, to właśnie tutaj praca zespołowa i «poczucie łokcia» mogą być praktykowane w najwyższym stopniu.

Treść programu teambuilding «3+1»

 • 1
  Blok Activity
  Zadania z wykorzystaniem sprzętu do budowania zespołu.
 • 2
  Blok Quest
  Prawdziwy quest z rozwiązywaniem lokacji, szukaniem zakodowanych zagadek i ich rozszyfrowaniem. Wszystko to odbywa się w warunkach niedoboru zasobów ludzkich. Pamiętasz, że wyżej pisaliśmy o strategii? ;-)
 • 3
  Blok intelektualny
  Jest to proste i nieskomplikowane. Cóż, aż do momentu, w którym zabierasz się za rozwiązanie )

Zdjęcia z ćwiczenia teambuilding «3 w 1»

Wideo teambuilding «3 w 1»

Obejrzyj klipy wideo z różnych programów tej imprezy integracyjnej w różnych krajach
Team building "3 in 1"
Na filmie najlepiej widać aktywności teambuildingowe. Rozwiązywanie questów czy zadań intelektualnych, a także budowanie strategii zaliczania zadań nie da się wyświetlić na wideo tak aby nie pokazać odpowiedzi czy istoty zadań. Ale chętnie podzielimy się tymi informacjami w bezpośredniej komunikacji podczas omawiania przyszłego zamówienia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to zbiór aktywnych zadań, ale kompleksowy program, który pozwala wszystkim uczestnikom realizować się bez względu na ich możliwości fizyczne i inne, zbliżać ludzi do siebie, dostarczać pozytywnych emocji pracownikom, a pracodawcom poprawiać zespół pracowniczy.

Zarezerwuj program «3 w 1»

Jeśli chcesz się skonsultować, wyślij zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi. Jeśli chciałbyś poznać ceny, wypełnij również pozostałe informacje.
Nazwa
Telefon
E-mail
Data wydarzenia
Liczba uczestników
Lokalizacja
Dodatkowe wnioski
Klikając przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz akceptujesz Politykę prywatności.
Teambuilding w dowolnym miejscu na świecie
info@gooda-boom.com