Тімбілдінг у Львові

командоутворення тренінг Львів

Корпоративний тімбілдінг

Проведення тімбілдінгу - різні види програм

Комплексний тімбілдінг "3 в 1"

Ця програма поєднує у собі командоутворення, квест та інтелектуальний тимбілдинг. Її можна проводити як у свіжому повітрі, і у приміщенні. Є найпопулярнішою програмою за кількістю замовлень на рік.

Корпоративний квест

Львів – ідеальне місто для пішохідного корпоративного квесту. При мінімальній довжині маршруту в порівнянні з іншими містами тут можна побачити набагато більше. Різноманітність локацій, азарт та динамічність – ось що роблять квест Львовом однією з найпопулярніших тимбілдингових програм у межах міста.

VIP тімбілдінг

Дорогі програми командоутворення побудовані не лише на меті згуртувати колектив, а й занурити його в іншу атмосферу, вразити, здивувати. Учасники ВІП тимбілдингу переймаються "почуттям ліктя" по відношенню до товаришів, але також і почуттям подяки до керівництва, яке так постаралося заради них.

Тімбілдінг гри

Ігровий тимбілдинг - лайтовий формат згуртування колективу з великим упором на розвагу та розслаблення після складного трудового періоду, можливість отримати приз за добру роботу та відсвяткувати подолання чергового трудового етапу. Ігри для тимбілдингу підбираються на підставі побажань Замовника.

Креативний тімбілдінг

Командотворча програма "Ланцюгова реакція" - комфортний тимбілдинг у приміщенні з широкими можливостями для фантазії учасників.

Картонний тімбілдінг

Серія різноманітних тимбілдингів з будівництва різних конструкцій з картону: від кораблів до міст. При одноманітності будівельного матеріалу цілі у кожного виду тимбілдингу істотно відрізняються. Проконсультуйтеся, будь ласка, з цього питання з нашими фахівцями, перш ніж зробити остаточний вибір.

Інтелектуальний тімбілдінг

Ми проводимо комбіновану програму інтелектуального тимбілдингу, яка включає і квіз тимбілдинг, і "Що? Де? Коли". Завдання побудовані так, щоб були "по зубах" присутніх і від них не були потрібні якісь енциклопедичні знання, а лише уважність, кмітливість, уміння доносити свою точку зору та прислухатися до думок товаришів.

Спортивні сімейні свята

Євротенденції поступово проникають і на український ринок. Природно дана програма в будь-якому випадку буде дорожчою за будь-яку іншу (крім ВІПівської) хоча б тому, що учасників буде як мінімум у два-три рази більше, адже до співробітників приєднаються їхні другі половинки і, звичайно ж, діти! Однак, цей івент має незаперечні переваги, яких не мають будь-які інші. По-перше, не потрібно пояснювати своїм рідним, чому цієї суботи ви йдете на "якийсь там тимбілдинг", залишаючи їх одних, по-друге, сім'я зможе познайомитися з трудовим колективом їх найближчого родича, дізнатися цінності та культурний код компанії - все це допоможе надалі ставитися до роботи тата/мами/чоловіка/дружини не як чогось холодно-абстрактного, а як чогось вельми зрозумілого і в чомусь близького.

Мотузковий курс

Популярна програма командоутворення у місцевості, де достатньо дерев чи відповідних конструкцій. Однак, різноманітність існуючих завдань зараз за певних обмежень дозволяє провести її навіть у приміщенні.

Тімбілдинг у приміщенні

Взимку або в погану погоду тімбілдінги зазвичай проводять у конференц-залах та інших приміщеннях (тимбілдинг в офісі, тімбілдінг у ресторані). У наведеному вище прикладі фото з тимбілдингу, здійсненого в готелі "Таурус" (м. Львів, пл. Князя Святослава, 5).

Творчий тімбілдінг

До найпоширеніших творчих тімбілдінгів належать: художній арт-тімбілдінг малювання картини, танцювальний тімбілдінг, музичний тімбілдінг, кіно тімбілдінг, вовняний тімбілдінг, тематичний тімбілдінг, кулінарний тімбілдінг, виїзні квест-кімнати.

Тімбілдінг на природі Львів

Де провести виїзний тімбілдінг у Львові – звичайне питання від наших клієнтів. Організація тимбілдингу на природі найкраще реалізується на базі відпочинку (готелях, готелях), які у великій кількості розташовані на околицях міста.

Командоутворення Львів

Схема тімбілдінгового заходу
1
Брифінг
Розподіл присутніх на команди, пояснення правил, відповіді питання, знайомство команд.
2
Командоутворення тренінг
Тренінг на згуртування зазвичай займає від двох до чотирьох годин, залежно від задіяної програми. Найпоширеніший таймінг – дві з половиною – три години.
3
Нагородження
Окремо відзначаються команди, які виявилися кращими в окремих номінаціях, після цього на п'єдестал виходить призова трійка переможців.
У результаті відзначаються досягнення більшості команд-учасниць.
Згуртування колективу Львів
Відео тимбілдінга
більше 11000

людей були на наших програмах
13 років

у бізнесі командоутворення та квестів
понад 50

варіантів тимбілдингових програм
team building Львів
Серед наших клієнтів, які замовили тімбілдінг для співробітників:

Організація тімбілдінгу Львів

Замовити тімбілдінг у Львові

Бажаєте дізнатися вартість тимбілдингу у Львові? Є питання, і ви хочете отримати на них відповіді? Чи є бажання щось уточнити?
Надсилайте заявку, ми вийдемо на зв'язок, відповімо на всі питання та надішлемо ціни на тимбілдинг.
Тімбілдінг у будь-якій точці планети
info@gooda-boom.com